Banana Kite n Surf to licencjonowana szkoła kitesurfingu IKO (International Kiteboarding Organization). IKO jest największą organizacją szkolącą Instruktorów na świecie. Działa od 2001 roku i zrzesza ponad 350 szkół kitesurfingu na wszystkich kontynentach.
W Banana Kite n Surf prowadzimy kursy Asystenta Instruktora oraz Instruktora IKO. Licencja IKO daje gwarancję znalezienia pracy w języku angielskim i polskim na całym świecie. Wiedza oraz ćwiczenia praktyczne zawarte w kursie mają za zadanie nauczyć Was jak bezpiecznie łączyć przyjemne z pożytecznym podczas nauki kitesurfingu, zachowując jednocześnie indywidualny styl każdego z Was.  


Kurs Asystenta (ATC)

Terminy na 2023 pojawią się wkrótce.

Kurs dedykowany dla osób chcących podnieść swoje umiejętności oraz wiedzę z zakresu kitesurfingu. Na kursie nauczamy podstaw teoretycznych związanych z bezpieczeństwem, metodyką nauczania na poziomie IKO 1, aerodynamiką, meteorologią, pływami, prądami, zarządzaniem spotem oraz podstawowymi naprawami sprzętu.
Praktyka podczas kursu to minimum 12h spędzonych z prawdziwymi kursantami na zajęciach w wodzie..
Kurs jest prowadzony przez wykwalifikowanego Assistant Trainera – Mateusza Jacyno. Trwa 5 dni (8 godzin zajęć dziennie). Ze względu na jakość kursu maksymalna ilość uczestników to 8 osób.

Prerequisites

  • minimum 16 years old
  • riding level 4 (jump with grab, jibe)
  • uiszczenie na stronie www.ikointl.com opłaty w wysokości  169 USD. Opłata daje dostęp do Modułu 1 – kursu ATC online. Po zaliczeniu kursu online kandydat automatycznie uzyskuje dostęp do Modułu 2, kursu rzeczywistego odbywającego się w podanych terminach.

Więcej informacji pod nr WhatsApp: +48607953252 lub e-mail: bananakitesurf@gmail.com

Kurs Instruktora IKO – ITC (5 dni)

Terminy na 2023 pojawią się wkrótce.

Kurs dedykowany dla osób posiadających uprawnienia Asystenta IKO. Na kursie nauczamy metodyki nauczania na poziomie 1, 2 i 3, zasad komunikacji, organizacji spotów i standardów certyfikacji zgodnych z międzynarodowymi wytycznymi. Po ukończeniu kursu otrzymacie certyfikat Instruktora Level 1 i będziecie gotowi do pracy w Centrach IKO zlokalizowanych na całym świecie.   
Praktyka podczas kursu to minimum 12h spędzonych z prawdziwymi kursantami.

Kurs trwa 5 dni (8 godzin zajęć dziennie). Ze względu na jakość kursu maksymalna ilość uczestników to 8 osób.

Prerequisites
– ukończone 18 lat
– umiejętności jazdy na poziomie IKO 4 (skok z grabem, jibe)
– posiadanie aktualnego certyfikatu ukończenia kursu pierwszej pomocy (nie starszy niż 2 lata)

– zaliczenie kursu Asystenta (ATC)

Cena 970 USD:

299 USD opłata na stronie IKO www.ikointl.com + 670 USD płatne na miejscu w Banana Kite n Surf (w cenie zawarte jest międzynarodowe ubezpieczenie rekreacyjne, OC Instruktora, sprzęt)

 

Kurs Pierwszej Pomocy MFA (Medic First Aid)

Dla osób, które nie posiadają aktualnego kursu pierwszej pomocy oferujemy możliwość wzięcia udziału w takim kursie. Czas trwania 4h. Po kursie kandydat otrzymuje certyfikat HSI (Health and Safety Institute) – wydany w języku angielskim.

Terminy na 2023 pojawią się wkrótce.

Cena 50 USD.

Więcej informacji pod nr WhatsApp: +48607953252 lub e-mail: bananakitesurf@gmail.com
en_GBEnglish